Vyplacení exekucí

Vyplácení exekucí, či dražeb

Hrozí vám exekuce? Obraťte se na nás! Nebankovní hypotéky bez nahlížení do registru a poplatku předem vám pomohou včas se zbavit exekutorů a hrozby zabavení majetku.

V rámci našich služeb zajistíme finanční prostředky do poloviny hodnoty zatížené nemovitosti. Stačí vyplnit online žádost o půjčku a my připravíme nabídku vhodnou právě pro Vaši situaci. Veškeré jednání s exekutory a věřiteli zajistíme za Vás.

Vyplacení exekuce – jednejte rychle

Máte strach z hrozící exekuce nebo vaše dluhy dosáhly takové výše, že je nestíháte splácet? Nic ještě není ztraceno a exekutor vám stále ještě nemusí nemovitosti zabavit. V obou případech je však nutné jednat rychle, neboť čas na výběr vhodného řešení je omezený a rychlým zásahem můžete ušetřit nemalé prostředky. Vyplacením nesplacených závazků je možné vyřešit i probíhající exekuce, nebo blížící se dražby nemovitosti.

Jak vyplacení exekucí probíhá

Vyplacení exekuce probíhá formou nebankovní půjčky, kterou pak splácíte v pravidelných měsíčních splátkách a to za podmínek, které jsou pro něj především finančně přijatelné. Po celou dobu splácení zůstáváte stále vlastníkem nemovitosti.

V případě vyplácení exekucí se můžete spolehnout na naše profesionální jednání a bohaté zkušenosti. Pracujeme rychle, seriózně a bez poplatků předem.

  • navrhneme komplexní řešení vhodné pro vaši situaci,
  • veškeré jednání s exekutory a věřiteli zajistíme za vás,
  • potřebné podklady si zajistíme sami,
  • vyplatíme vaše závazky a okamžitě zajistíme dlouhodobý či krátkodobý úvěr.

Jaké jsou podmínky pro vyplacení exekuce?

Pro to, aby bylo možné nesplacené závazky či probíhající exekuce vyplatit, je samozřejmě nutné splňovat základní podmínky.

  • Mít k dispozici nemovitost do zástavy – byt v osobním nebo družstevním vlastnictví, rodinný dům, případně pozemek, či jiný objekt (možnost ručit nemovitostí 3. osoby – rodiče, sourozenci, známí apod.)
  • výše závazků nesmí překročit 50-60% tržní hodnoty nemovitosti

Pokud máte zájem o rychlé řešení vaší situace, kontaktujte nás, nebo rovnou vyplňte Online žádost o půjčku. Výrazně tím urychlíte vyplacení závazků a exekucí. Konzultace a nezávazné posouzení jsou zdarma.

Potřebujete co možná nejrychleji vyřešit vaši tíživou finanční situaci? A banka vám úvěr neposkytla, neboť nesplňujete některou z jejich podmínek? Nezoufejte! Naše společnost je tu pro vás! Pomůžeme vám během velmi krátké doby získat potřebnou hotovost. Bez zbytečných otázek, nahlížení do registrů, bez poplatků předem, s dlouhou dobou splatnosti, až na 30 let a s podobnou splátkou a úrokovou sazbou jako poskytují banky.

Na rozdíl od banky, naše společnost nepožaduje dokladování příjmů. Proto si dlužník musí být vědom, zda bude schopen splácet půjčku a měsíční splátky. Půjčku nastavíme tak, aby vás neúměrně nezatěžovala a byli jste schopni ji měsíčně splácet. Jelikož však jde o půjčku s vysokým rizikem pro věřitele, protože nepožadujeme dokládání příjmů, je u tohoto typu půjčky nutné, aby byla zajištěna nemovitostí (zřízením zástavního práva). Takovou nemovitostí může být osobní či družstevní byt, rodinný dům atd. Vlastnictví nemovitosti není podmínkou, stačí, když se za vás zaručí 3. osoba (rodiče, sourozenci, přátelé apod.). Další podmínkou zřízení hypotéky bez registru je samozřejmě plnoletost.

Výhody poskytnutí hypotéky bez registru:

  • Bez poplatků předem
  • Bez prověření bankovních registrů
  • Bez dokládání výše vašich příjmů
  • Bez dokládání účelu hypotéky

Nebankovní hypotéka bez registru je určena zejména pro ty klienty, kteří mají záznamy v registrech. Dále je nabízíme zákazníkům, kteří nemají žádný příjem nebo nemohou výši příjmu prokázat. Všechny osoby ve věku od 18 do 90 let, i ty, které jsou v exekuci, mohou o naši nebankovní hypotéku požádat. Finanční prostředky vám budou vyplaceny neprodleně po podpisu smlouvy.

Žádné složité papírování či zkoumání vaší bonity – získejte hypotéku bez registru a vyřešte tak svou finanční situaci!